Road Lords Community

2D-3D i korki na trasie

2D na 3D jest u mnie tak minimalna że prawie bez różnicy
Dobrze by było w 3D widoczność z horyzontem
tak jak w sygic albo igo
Wczoraj na trasie Basel do lustenau A i z powrotem inną trasą pokazywało mi dużo korków i propozycje objazdów - zignorowalem to i jechałem autostradą tam i z powrotem nie mając ani jednego korka
Dzisiaj Zurich-Frankfurt to samo
Trzeba poprawić trafik
Nie ma też możliwości “zameldowania” robót drogowych albo potwierdzenia jak z radarami czy aktualne
Zamknięte ulice przy skrecie w prawo/lewo tez nie ma jak zgłosić
Proszę zobaczyć w appce “CamSam”
gdzie jest bardzo dobrze rozwiązane dodawanie różnych sytuacji na trasie, które można potwierdź czy aktualne albo zmienić
W sumie jestem poza tymi początkowymi błędami bardzo zadowolony
Pozdrawiam

Dziękujemy za opinię, o minimalnej różnicy między 2D i 3D wiemy, zobaczymy co da się z tym zrobić. Jeśli chodzi o zgłaszanie zdarzeń - myślę że na początek mamy dość dużo możliwości. Oczywiście jest później miejsce na udoskonalenie tego, ale na przykład zamknięcie drogi mamy rozdzielone na stronę naszą i przeciwną. Narazie myślę że to wystarczy :slight_smile: Można również potwierdzić zdarzenie dając “like” lub skomentować zdarzenie. Pracujemy również nad systemem, który pomoże zablokować użytkowników którzy zgłaszają fałszywe zdarzenia :slight_smile:

Podłącze się trochę pod temat wstawiania blokad na drodze. Nawet przykład drogi z prawej lub lewej strony jest nie wystarczający. Mianowicie: miejscowość Ryki, województwo lubelskie. Zablokowane rondo na ulicy żytniej. Nie ma możliwości dodania sensownego ograniczenia. Potrzebna jest możliwość wskazania blokowanego odcinka w przeciwnym razie musiał bym wjechać na zablokowane rondo i wystawiać blokady lub wyjść i pieszo stać na rondzie między koparkami. Ponadto blokowanie odcinka na który nie da się wjechać jest nielogiczne. Jedynie blokada w przeciwnym kierunku jadąc przejezdnym odcinkiem ma sens.

No i przydałoby się kilka sekund na anulowanie zgłoszenia lub możliwość usunięcia. Czasem zdarza się coś nie tak kliknąć i wtedy lipa.

Blokady na drodze, jezeli dobrze to ma dzialac to powinne byc rozwiniete, ale w twoim przypadku moze wystarczy blokada odcinka jazdy na wprost!
Ja uwazam ze meldowanie blokad powinno byc rozwiniete np. zamknieta droga w lewo/prawo i na wprost

• zamkniete 1-2 pasy (wielopasmowe autostrady i drogi szybkiego ruchu) albo zwezenie na autostradzie
    i to wszystko za kazdym razie potwierdzac “Like” - jest Aktualne lub nie
    Wiele robot drogowych jest na krotko, pare godzin lub tylko przez noc (zamkniete tunele w CH) a to nie jest zla informacja kolegow tylko budowa zostawa zamknieta i jej juz tam nie ma
    ja juz pisalem jak to wyglada np. w appce CamSam

Dobrze działa blokowanie dróg z poziomu innej aplikacji. Po wprowadzeniu blokady drogi w TomTom Go Mobile droga automatycznie zostaje zablokowana w Road Lords. Myślę, że można stosować to jako rozwiązanie tymczasowe.

Jednym z dostawców map jest Tom Tom także stąd taka szybka aktualizacja. Jest to cenna wskazówka, także dla innych kierowców. :slight_smile: