Road Lords Community

Błąd wyznaczania trasy - zjeżdżanie z głównej drogi

Witam,
przesyłam informacje o błędnym wyznaczaniu trasy. Nawigacja wyznacza trasę zjeżdżając na chwilę z głównej drogi, aby po chwili na nią powrócić.
Rodzaj pojazdu: samochód osobowy.
Miejscowość: Toruń

1 Like

Witam,
przed chwilą testowaliśmy nawigację na tej samej ulicy i pokazała to dobrze, czyli cały czas ulicą Odrodzenia. Jeśli będziesz jeszcze jechał tą trasą i problem się powtórzy daj nam znać. :slight_smile:

Kolejny przykład:

Napisz jeszcze pls jakie to miasto?

Toruń.
Poprzedni błąd powtórzył się dziś ok 15.00

Masz nawigację ustawioną stale na samochód osobowy?

Tak, mam ustawianą na samochód osobowy. Gdy sprawdzałem na Vanie, błąd się nie pojawiał.

ok, dzięki za informację

Nie wiem jakim autem jechałeś, ale problem ze zjeżdzaniem z trasy występuje też w innych miejscach. Miałem wyznaczoną trasę z Warszawy do Katowic. Parę razy kierował mnie gdzieś bokami. ( może przyczyna polegała na tym, że pojazd miał 4 m wys.) Ta sytuacja miała miejsce gdy minąłem Częstochowę.

Sprawdzaliśmy to na naszych testach i u nas ten problem się nie pojawił. Być może faktycznie chodzi o ustawienia pojazdu. Czy pozostałe osoby też miały ustawioną wysokość na 4 metry i więcej?

U mnie był ustawiony samochód osobowy.

Ten problem często występuje na autostradach w Niemczech. A9, a4. Na dużych skrzyżowaniach, gdzie zjazdy jak by przelotne, prowadzi na zjazd, potem trzymaj się lewej strony i wyjedź znów na autostradę

Dzięki za wskazówkę, sprawdzamy to :slight_smile: