Road Lords Community

Błąd wyznaczania trasy - zjeżdżanie z głównej drogi

Ten problem często występuje na autostradach w Niemczech. A9, a4. Na dużych skrzyżowaniach, gdzie zjazdy jak by przelotne, prowadzi na zjazd, potem trzymaj się lewej strony i wyjedź znów na autostradę

Dzięki za wskazówkę, sprawdzamy to :slight_smile:

Miejscowość Legionowo, ulica Piłsudskiego, pojazd ciężarowy, wysokość 4 m, navi próbowała prowadzić w uliczkę osiedlową.

Miejscowość Legionowo, ulica Piłsudskiego, pojazd VAN, navi próbowała prowadzić uliczką osiedlową.

Dziękujemy za spostrzeżenie :slight_smile:

Witam. Takie spostrzeżenie navi ustawiona na samochód ciężarowy. Trasa z Tomaszowa Maz. do Kutno przez Ujazd, Budziszewice,Koluszki, Brzeziny dalej na A1 i do Kutno. Za nic nie chce wytyczyć tej trasy pomiędzy Ujazdem ,Budziszewicami i Koluszkami. Dopatrzyłem się na mapie ograniczenia 3,5 t. Jadąc tą trasą nigdzie takiego ograniczenia nie ma. Czy można to poprawić bo dramat jest jak wytycza trasę drogami że ciężarówką się z osobówką nie minie. Pozdrawiam i tak trzymajcie a navi będzie super.

Dziękujemy za spostrzeżenie. Masz ściągniętą ostatnią aktualizację? Na jakich mapach pojawia się to ograniczenie i w którym miejscu konkretnie?

Tak mam najnowsza aktualizacje opcja samochód ciężarowy. Strasznie sie mi teraz navi wiesza po tej aktualizacji. Navi nie chce prowadzić pokmiedzy ujazdem a budziszewicami ,.

Jakie masz urządzenie?

huawei y6 oraz tablet lenovo

Dzięki za info! Zobaczymy co da się z tym zrobić :slight_smile:

To i ja dorzucę z wczoraj:
Niemcy, A4
Urządzenie- Samsung J3 (2017)

Możemy poprosić o dokładne miejsce, gdzie się to stało?

Niemcy, Autostrada nr 4 , zjazd na drogę 101, w kierunku na zachód. Okolice Siebenlehn, Nossen.

Dziękujemy, zostało to zgłoszone do odpowiednich osób :slight_smile:

Ja dorzucę coś z naszego podwórka :slight_smile:
Mianowicie aplikacja widzi już obwodnicę Góry Kalwarii a nadal prowadzi przez stara 50-tke gdzie nawet sama aplikacja pokazuję że jest zamknięta :wink:

Dziękujemy za wskazówkę. Prosimy o podanie dokładnego miejsca (miasto, punkt - najlepiej współrzędne a postaramy się to sprawdzić). :slight_smile:

51,9732367 21,2232149
Gora Kalwaria, DK50

Dziękujemy, prosimy jeszcze o podanie trasy jaka była wyznaczona, abyśmy mogli to przetestować :slight_smile:

Trasa nie pamieta, powiedzmy Kolbiel -> Mszczonów będzie to samo.