Road Lords Community

Błędy i zawieszenia

Zawiasy aplikacji

Witamy, jakie masz urządzenie?

Hej.
Moj telefon to Samsung s9+ (G965) android 9

Znów to samo

Zawias przy wyznaczaniu trasy

Będziemy to sprawdzać, dzięki :slight_smile:

Mały Zawias
Po restarcie ok

co konkretnie się stało?

Konto -niby wylogowane A jednak wchodząc w pkt widać że jest zalogowany

dzięki, sprawdzimy to :slight_smile:

Na 3000 km zaliczylo tylko 800 pkt :confused:
Druga sprawa co jakiś czas się pojawia komunikat że się wiesza i 3 opcje : czekaj, wyślij raport, wyłącz

Możemy poprosić o zrzut ekranu z tym problemem?

Niestety ale na Galaxy Tab 2019 t515 aplikacja się wyłącza przy normalnym działaniu jak również w trakcie dzielenia ekranu. Nie wspomnę, że wyjście do pulpitu i ponowne wejście do apki powoduje na nowo licznie trasy, wygląda to na to jak by nawigacja nie działała w tle… sprawdźcie to bo moja cierpliwość zaczyna się wyczerpywac a widzę potencjał w aplikacji.

Niestety, na niektórych urządzeniach mogą być problemy z prawidłowym działaniem aplikacji. Rzadko się to zdarza, a powodem jest zazwyczaj duża rozbieżność systemów jaką możemy obserwować w przypadku Androidu. Niemniej jednak stale poprawiamy i optymalizujemy aplikację, aby działała poprawnie na jak największej liczbie urządzeń.

Od kilku dni gdzieś dwóch aplikacja wyłącza się z częstotliwością co 10 minut. Dzisiaj powrót z Krakowa na mieście to było ponad 10 razy w przeciągu godziny i pewnie dalej tak będzie… system Samsunga jest taki trudny do opanowania?

Zależy to od wielu czynników, nie tyle od producenta, jak konkretnego modelu, wersji systemu Android a także dodatkowych nakładek od producenta. Staramy się testować aplikację na jak największej liczbie urządzeń, niestety system Android jest tak rozległy że można to testować w nieskończoność. :slight_smile: Niemniej jednak, szykujemy nową aktualizację, mam nadzieję, że po niej wszystko wróci do normy. :slight_smile:

Dzisiaj zrobiłem prosty myk… uruchomiłem urządzenie ponownie i jak na razie aplikacja działa jak powinna🙂mam nadzieję że tak zostanie a aktualizacja oby nie popsuła niczego innego😎 Dzialajcie bo jest potencjał

1 Like