Road Lords Community

Brak komunikatów głosowych

Mam pewnien mały problem. Nawigacja, bardzo czesto, nie podaje komunikatów głosowych, mimo ze dzwieki są właczone. Trzeba cały czas patrzec na mapę. MA ktos podobny problem?

1 Like

Czy ten problem masz od samego początku.?
U mnie jest OK. Mapę mam zainstalowaną na tablecie HUAWEI MediaPad M5. Możenie masz zainstalowanych, pobranych głosów.?

O jakie komunikaty głosowe chodzi konkretnie? być może jednak te informacje nie są podawane głosowo na przykład. Prosimy o więcej informacji :slight_smile:

Witam u mnie gada ale nie ktore komunikaty sa takie ze pozal sie boze i mijaja sie z prawda .Nie pokazuje mi w przypadku korkow alternatywnej drogi by ominac korek.Czy ktos ma tez takie problemy?.Pozdrawiam Marek

O jakie komunikaty dokładnie chodzi? Co do ominięcia korków, wszystko zależy od danej sytuacji. Czasami alternatywa bez korka jest dłuższa niż stanie w korku.

Chodzi mi , o komunikaty typu ,za 100 metrów skęrc w prawo itp". Jak uruchomię aplikacje i w pisze pierwszą trase to jest ok. Przy jakiej kolwiek innej zmianie trasy, lektor nic nie podpowiada

Ok, dzięki - spojrzymy na to :slight_smile: