Road Lords Community

Első tesztkőr 500km

Amint elerhetove valt izzitottam is az egyetlen androidos vasat amit talaltam otthon:D tesztelve egy kb 500kilometeres turan nurnbergbol Grazba. Az idot nagyon nem jol szamolja. 9 orat irt az 500kmre. A sebesseghatarokkal is meg kuzdodik egy kicsit a program. Persze elkepzelheto hogy en nem allitottam be valamit:D apropo lehetne allitani mint a gpsnel hogy mennyi a max sebessege az autonak es azzal szamoljon. Egyebkent teszt alatt hibatlan volt valoszinuleg meg lesz az uj gps appom :wink: gratulok hozza!

Szia, köszi a visszajelzést! :slight_smile:
Mennyi időbe telt az út igazából? Sebességhatárok térképekből vannak, ezeket az adatoka sajnos nem tudjuk módosítani, csak bejelenteni TomTomba. Autó max. sebessége majd benne lesz. :slight_smile:

Na meg volt a rövid teszt.A jobb oldali ikonsort menetközben állandóan ki-be kapcsolgatja,50-70 km/h sebességnél le-fel zummol. Az elképzelés a közösségi kamionos navigációval a jövőbe mutat,reméljük lesz folytatás.

Köszi a visszajelzést, milyen verziót használod? Szerdán kiadtunk frissítést, most az 1.3.0 aktuális. :slight_smile: