Road Lords Community

Kilka uwag. Ustawienia pojazdu, ulubione, aktualizacja

Witam.
Podczas jazdy nie ma możliwości przejścia do ustawień ciężarowki, trzeba zakonczyć nawigacje wtedy wlaczyc ja ponownie by wejsc w ustawienia ciezarowki.

Nie zauwazylem opcji dodawania ulubionych miejsc dla samego siebie.

Brak mozliwosci ustawienia platnych drog, promow drog gruntowych. Moge wlaczyc i wylaczyc tylko autostrady.

Na angielskich drogach sa bledy w ogranuczeniach predkosci, nie ma mozliwosci zgloszenia tego.

Gdy wlaczam nawigacje pojawia sie opcja aktualizacji.
Nie mam mozliwosci jej pobrania gdyz mieszkam za granica w UK. Nie ma mozliwosci zmianybPanstwa w google play.
Czy byla by mozliwosc udostepniania pliku z apk na grupie po kazdej aktualizacji ?

1 Like

O braku możliwości wejścia do ustawień ciężarówki przy nawigowaniu wiemy, ale częściowo jest to zrobione tak specjalnie aby nie dochodziło do błędów w kalkulowaniu już wybranej trasy w oparciu o nowe ustawienia. Pryz wprowadzeniu ustawień, aby trasa była prawidłowo wykalkulowana należy ją jeszcze raz “załadować”. Także narazie nie mamy w planach tego zmienić.

Opcja dodawania ulubionych jest miejsc, należy wejść w szczegóły danego miejsca klikając na dolny panel z jego nazwą. Wtedy pojawią się szczegóły i możliwość dodania do ulubionych, które potem są widoczne przy szukaniu adresu (pierwsza ikona z serduszkiem).

O błędzie w prędkościach w UK wiemy, pracujemy na tym. :slight_smile:

Niestety, aplikacja nie jest jeszcze dostępna w UK także aktualizacje z Google Play nie są tam dostępne. Ciągle jednak rozszerzamy listę krajów, także mam nadzieję że już niedługo pojawi się i UK.

1 Like

Moglibyście dodać skalę na mapie? Praktyczna rzecz. Druga rzecz, da radę zrobić możliwość dodania punktu pośredniego bezpośrednio z mapy, teraz jak widzę trzeba wpisać adres?
Po trzecie. Przypadkiem MOPy nie powinny mieć możliwości dodania co na nich się znajduje? Na trasach szybkiego ruchu to MOP jest ważniejszy a nie parking, pozwoliłoby to na pasek nawigacyjny po prawej z punktami na trasie że stałby się bardziej przejrzysty.
Kilka sugestii po kółku dniach użytkowania

Punkt pośredni z mapy można dodać, niestety nie działa to w oknie z wyborem trasy. Trzeba przejść do ekranu nawigowania, znaleźć punkt, kliknąć na niego i wtedy opcja się pojawi. Najlepiej utworzyć na MOPie punkt parking i tam dodać usługi. Samego MOPu dodać nie można. Można MOP edytować - przycisk zgłoś do edycji i dodać tam wybrane usługi, ale niestety mogą się one nie zapisywać poprawnie. Uwagę ze skalą zapisałem.

Kolejna sugestia: Zauważyłem że punkty na pasku z prawej strony znikają jakieś 20m przed nimi. Lepiej zrobić jak konkurencja, punkt jest widoczny do 500 metrów za nim. Przykład. Dojeżdżamy do parkingu aby zobaczyć jego zapelnienie i nie można już wprowadzić aktualizacji ponieważ punkt zniknął… Zróbcie dłuższy czas widoczności

Dziękujemy, zapisane! :slight_smile: