Road Lords Community

Kod błędu nr 17

Witam panowie. Zwracam się z problemem,a mianowicie nie można wytyczyć trasy . Wyskakuje błąd 17. Do tego nawigacja nie potrafi się odnaleźć.

Witam,
błąd 17 może się czasami pojawiać, możesz napisać jakie masz urządzenie i w jakich okolicznościach pojawia się błąd? Czy masz podczas wyszukiwania dostępny Internet oraz aplikacja ma zezwolone lokalizowanie?

Moje urządzenie to Samsung Galaxy S8 . Aplikacja ma dostęp do lokalizacji oraz do Internetu. W samochodzie na otwartej przestrzeni

Próbowałeś restartować telefon oraz aplikację? Zawsze pojawia się ten sam błąd i jeszcze ani razu nie udało Ci się wyznaczenie trasy?

Przepraszam że odpowiedź spóźniona.
Tak resetowałem telefon oraz aplikacje. I nic

ok dzięki, będziemy się tym zajmować :slight_smile:

W moim przypadku również często występuje podany bład, na zmiane z -1.
Cały czas wyświetla mi się informacja o braku połaczenia z internetem.

Czasami problem ustaje po restarcie, czasami mimo kilkukrotnych resetów nic nie pomaga.

Telefon Xiaomi Mi9
Android 9
Nakładka MIUI Global 10.2

Zapisałem, dzięki :slight_smile:

Witam Dzis dojechalem doA Ardooie w Belgi lecz navigacja pokazala tylko poczatek ulicy Wezestraat i dalej zabraklo jej mapy a droga jest dla duzych aut do numeru 51 Poprosze o zaktualizowanie map To jest do programistow ktorzy tworza ta Navgacje Pozdrawiam

Możesz napisać dokładnie o jaki odcinek chodzi? Nie możemy go znaleźć :slight_smile:

Witam jest droga dojazdowa do firmy Ardo do nr 61 spokojnie można dojechać od głównie drogi jest to około 1800 metrów pozdrawiam

wt., 27 sie 2019, 11:28 użytkownik RoadLord via Road Lords Community roadlords@discoursemail.com napisał:

Widzę, że ulica jest tylko jej fragment od firmy Ardo na południe jest oznaczony jako inna ulica - Zandbergstraat. Czy o to chodzi? Poprosimy najlepiej o zrzut ekranu :slight_smile:

Witam jest to okolo 1500metrow na dojezdzie do firmy Ardo.Pozdrawiam

wt., 27.08.2019, 11:28 użytkownik RoadLord via Road Lords Community roadlords@discoursemail.com napisał:

Niestety, ale bez zrzutu ekranu nie będziemy wiedzieli o jaki odcinek dokładnie chodzi :slight_smile: