Road Lords Community

Kosmetyka plus dodatki

Witajcie …
Użytkuję na terenie DE, właściwie latam po tych samych trasach, korzystam z RL zdecydowanie jako tester … generalnie nie jest źle aczkolwiek mam kilka uwag :

1 Czy można powiększyć ikonę ograniczenia prędkości jest tak mała że trudno rozróżnić 50 od 60 - nie każdy ma sokoli wzrok :slight_smile:

2 Czy można dodać np wzdłuż paska z parkingami i stacjami ( ten po prawej ) linię postępu trasy fajnie by było gdyby jeszcze zawierała informację o zatrzymaniu ruchu lub utrudnieniach (np. Sygic na żółto informuje o utrudnieniach a na czerwono o zatrzymaniu ) warto pomyśleć na dodaniem informacji ile czasu opóźnienia jest na danej trasie . Idealnie było by gdyby można kliknąć na taką informację i mieć opcję - omiń korki z wyliczeniem alternatywnej trasy.

3 Dość uciążliwe jest błąd powrotu do wcześniej wytyczonej trasy czyli jeżeli aplikacja zrobi restart ( czasami jej się to zdarza ) po włączeniu i braku internetu ( Niemcy nie są tutaj mocni w tej kwestii ) RL musi czekać na net do wyznaczenia trasy pomimo że była już wyznaczona.

4 Prosty przycisk “zapisz trasę” i “odwróć trasę”

5 Czy można dodać ikonę zakaż wyprzedzania na danym odcinku - jeżeli on występuję ?

Pozdrawiam
Grzesiek

1 Like

Dzięki za opinię, Twoje uwagi zapisałem :slight_smile: Alternatywne trasy system znajduje na bieżąco, jeśli takie są :slight_smile:

Podpisuje sie pod twomi uwagami - tego mi tez brakuje