Road Lords Community

Naliczanie punktów

Mam taką sugestię, jadąc na trasie W-wa Bydgoszcz przed miejscem docelowym nawigacja zawiesiła się i zrestartowala. Po ponownym uruchomieniu powstała nowa trasa, a przejechane wcześniej kilometry nie zostały ujęte w punktowaniu. Trochę słabo to wychodzi bo wracając w drugą stronę była taka sama sytuacja, i po przejechaniu około 500km niema żadnego śladu. Jeszcze jedna sprawa to ADR można by było w dodać opcję cysterna

Mam jeszcze pytanie, byłeś w nawigacji online czy offline?

Navi włączona, trasa ustawiona prowadzi spoko, zgłoszenia i powiadomienia są ale km nie liczy do rankingu, a zdarzenia owszem dodaje. Wczoraj była następna próba niestety bez zmian

ale podczas nawigowania telefon ma stały dostęp do Internetu?

Mam dokładnie to samo. Nawigacja ma cały czas dostęp do internetu, a się zawiesi i przejechane kilometry idą w niepamięć. Bardziej by pasowało jakbyście zrobili naliczanie 1 punkt za każdy kilometr.

Dzisiaj tj.30.06.2019. r. Przejechałem ponad 400km i nie zostały naliczone żadne punkty. Nawigacja była cały czas online po za krótkimi chwilami kiedy były przekraczane granicę i się operatorzy zmieniali. A miało to dwa razy miejsce. Granicę Luksemburg-Belgia-Holandia.

Koledzy, dzięki za informacje. Wiemy o tych błędach i pracujemy nad nimi :slight_smile: