Road Lords Community

Parę problemów i sugestie

Witam
Pierwsze małe ale odnośnie UK odnośnie ograniczeń prędkości
ograniczenie prędkości 68 km/h ?? (czy raczej to jest w milach jeśli w milach to jak już 60 mil / h, bo takie jest ograniczenie w UK dla aut ciężarowych, a dla osobowych 70 mil).
Kolejna sprawa z tymi ograniczeniami to tak samo w miasteczkach zauważyłem, że (jeśli jest to w milach) jest o 3 mile mniej niż na danej drodze obowiązuje ograniczenie (brak screena, raczej niebezpiecznie jest to robić w czasie jazdy przez miasteczko) np. było 30 mil, a na aplikacji 27.
Druga sprawa i sugestia odnośnie asystenta pasa, a mianowicie jest go za dużo i nawet jak nie ma zjazdu to się włącza

tu i tak było delikatnie, bo na M40 w UK po minięciu Bristolu był aktywny jakieś 40km , więc dobrze by było jakby była opcja wyłączenia w ustawieniach.
Trzecia sprawa nie wiem czy ktoś już pisał o tym jeśli tak to nie zauważyłem, a mianowicie przy dodaniu minimum jednego punktu pośredniego (przy większej ilości jest to samo) podsumowanie czasu jazdy, godzinę przyjazdu oraz kilometry pokazuje z całości trasy, a nie do punktu przelotowego jakby można to zmienić lub wybierać było by super.

1 Like

Nie wiem jak z tym jest ale ja nie mogę znaleźć. Brakuje mi pokazywanego czasu inodleglosci do punktu przelotowego. Widzę tylko kilometry i czas do celu.

Dziękujemy za sugestie. O problemie z milami wiemy, jesteśmy w trakcie naprawy tego problemu. Asystent pasa ruchu również jest w tej chwili udoskonalany, dlatego czasami może być wyłączony i nie będziecie go widzieć wcale. Jeśli chodzi o przełączanie czasu i kilometrów na punkt pośredni i cel trasy to zapisuje ten pomysł, myślę że jest on bardzo dobry.