Road Lords Community

Parę problemów i sugestie

Witam
Pierwsze małe ale odnośnie UK odnośnie ograniczeń prędkości
ograniczenie prędkości 68 km/h ?? (czy raczej to jest w milach jeśli w milach to jak już 60 mil / h, bo takie jest ograniczenie w UK dla aut ciężarowych, a dla osobowych 70 mil).
Kolejna sprawa z tymi ograniczeniami to tak samo w miasteczkach zauważyłem, że (jeśli jest to w milach) jest o 3 mile mniej niż na danej drodze obowiązuje ograniczenie (brak screena, raczej niebezpiecznie jest to robić w czasie jazdy przez miasteczko) np. było 30 mil, a na aplikacji 27.
Druga sprawa i sugestia odnośnie asystenta pasa, a mianowicie jest go za dużo i nawet jak nie ma zjazdu to się włącza

tu i tak było delikatnie, bo na M40 w UK po minięciu Bristolu był aktywny jakieś 40km , więc dobrze by było jakby była opcja wyłączenia w ustawieniach.
Trzecia sprawa nie wiem czy ktoś już pisał o tym jeśli tak to nie zauważyłem, a mianowicie przy dodaniu minimum jednego punktu pośredniego (przy większej ilości jest to samo) podsumowanie czasu jazdy, godzinę przyjazdu oraz kilometry pokazuje z całości trasy, a nie do punktu przelotowego jakby można to zmienić lub wybierać było by super.

1 Like

Nie wiem jak z tym jest ale ja nie mogę znaleźć. Brakuje mi pokazywanego czasu inodleglosci do punktu przelotowego. Widzę tylko kilometry i czas do celu.

Dziękujemy za sugestie. O problemie z milami wiemy, jesteśmy w trakcie naprawy tego problemu. Asystent pasa ruchu również jest w tej chwili udoskonalany, dlatego czasami może być wyłączony i nie będziecie go widzieć wcale. Jeśli chodzi o przełączanie czasu i kilometrów na punkt pośredni i cel trasy to zapisuje ten pomysł, myślę że jest on bardzo dobry.

To kolejny problem na Włoszech ograniczenie prędkości na autostradzie 100km/h

oraz w Niemczech na autostradzie pokazywało mi przejście graniczne kilkukrotnie po restarcie aplikacji już było ok

oraz kolejna sprawa pokazywany czas dojazdu jest nie wiarygodny bo jest bardzo zawyżony

A i jeszcze jeden problem nie nalicza mi punktów za jadę zrobione wczoraj ponad 600 km (wcześniej było tego więcej ale człowiek nie patrzy na takie rzeczy) i zero punktów chyba, że są wstrzymane chociaż zgłaszanie nawet ilości miejsca na parking czy zgłoszenie nowych fotoradarów punkty się pojawiały i były doliczane.

Problem z punktami jest nam znany, staramy się to naprawić. Jakie by miały być prędkości prawidłowe na tej autostradzie?

Witam, można by wziąć pod uwage nr zjazdów z autostrady choć by w Niemczech, nie raz między kolegami pytamy o firmy jak dojechać i przeważnie się mówi zdjęć tym i tym zjazdem niestety nie są one po numerowane, pozdrawiam

1 Like

Twoją sugestię zapisałem, dzięki :slight_smile:

Witam ponownie, właśnie jadę na Rumunię i postawiłem punkt orzletowy że chce jechać akurat Tede a że jest tonaz navi puszcza mnie przez Serbię, moim zdaniem powinien być komunikat że prowadzi przez kraj z po za uni bo jak będzie jechał początkujący to wjedzie nie odprawi i problemow na robi, druga sugestia właśnie co do punktów przelotowych mianowicie da się tylko wybrać z adresu, moim zdaniem powinno być jak w mapsGoogle wybiera się albo z adresu albo fizycznie punkt na mapie się stawia i prowadź przez, bo niekiedy nie zna się ani adresu ani kodu ale jak się mapę przegląda to się wie że akurat tedy trzeba przejechać, a w Lordach takiej opcji nie ma;) do następnego razu pozdrawiam

Punkt pośredni można wybrać z mapy, nie działa to tylko w oknie wyboru trasy (wtedy jak pokazują się możliwości i akceptujemy daną trasę). Trzeba rozpocząć nawigowanie i wtedy znaleźć punkt na mapie, kliknąć na niego - pojawi się opcja o jego dodaniu do trasy.

Jeśli chodzi o Twoją sugestię, aby pojawiało się ostrzeżenie o kraju spoza EU, zapisałem to, dzięki :slight_smile:

Co do autostrad we Włoszech to wolno według przepisu 80 km/h ale wiadomo że każdy jeździ pod 90 km/h ,a Włosi i lepiej.

Jak usunąć punkt przelotowy z planu trasy?

Wejdź w plan trasy klikając na dole tam gdzie są czasy dojazdu. Pojawi się tabelka trasy wraz z mapą, kliknij strzałkę żeby rozwinąć plan i klikasz minus na punkcie przelotowym.

1 Like

Czy jest możliwość wyznaczania trasy przecz punty na trasie prze kliknięcie poprostu w pobliże drogi którą muszę jechać a nie wpisywanie adresów lub poi?

Przytrzymaj palcem na mapie swój punkt przelotowy i dodaj go do trasy. :wink:

A podczas nawigacji… No przecież. Wybacz że zawracam głowę. Gdzie mogę zamieszczać zdjęcia z poprawkami do mapy (tonaże itp)?

Pracujemy nad aktualizacją map, także prosimy o chwilę cierpliwości - już wkrótce powinny być one o wiele aktualniejsze jak te obecne.