Road Lords Community

Pierwsze spostrzeżenia

Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to zbliżanie i oddalanie się mapy. To chyba jest uzależnione od prędkości pojazdu, jeśli tak komplenie nie potrzebna funkcja. Mapę testowałem jadąc autokarem, mimo przestawienia preferencji (tonaż) prowadzi pod zakaz. Nie miałem okazji zaobserwowania asystenta pasach ruchu, być może taka droga.? :grin::joy:

Pierwotnie mieliśmy to nastawione tak, że odległość zmieniała się przy prędkości 70km/h. Pracujemy na tym, aby było to bardziej stabilne W tej chwili nie mamy dobrze nastawionych funkcji autokarowych, dlatego też nie jest tam autokar do wyboru. Asystent pasa ruchu jest, ale może być chwilowo wyłączony bo przechodzi udoskonalaniem.

Witam i dziękuję za odpowiedź.

Po dzisiejszej jeździe daje się zauważyć, że zoom tak nie szalej

a to pewnie dlatego bo nie mogłem przekroczyć 70km/godz.

Ponieważ nie ma definicji autokaru, po prostu ustawiam parametry według swojego pojazdu. :grin:

Jestem dobrej myśli, że mapa będzie coraz lepsza. Do tego jest potrzebny czas aby to wszystko ustabilizować.

Tak więc na tą chwilę jeszcze raz Dzięki.:ok_hand::+1:

Pozdrawiam
Ulbrich Mariusz

wt., 23 lip 2019, 15:55 użytkownik RoadLord via Road Lords Community roadlords@discoursemail.com napisał:

1 Like

Witam, jak na razie podoba się. Sprawdzałem wyznaczanie trasy i pokazuje OK. Na co dzień jeżdżę z Automapą i przydałaby się funkcja zwiększenia obszary np. trzykrotnie. Lubię widzieć co mam przed sobą np. 5 km

1 Like

Mapę można swobodnie przybliżać lub oddalać, po kliknięciu na mapę pojawi się menu z lupą - jest tam również plus - minus do przybliżania/oddalania mapy. :slight_smile:

W czasie ustawienia parametrów na van często pokazuje dziwne ograniczenia prędkości na autostradzie. Dla przykladu, jechałem przez Austrię i pokazywało ograniczenie 60km/h przez co kazała zjechać z autostrady bo szybciej. Dodatkowo przydała by się funkcja ustawienia własnej prędkości maksymalnej dzięki czemu łatwiej byłoby obliczyć czas jazdy. Dodatkowo przydało by się więcej opcji do wyboru ADR niż tylko rodzaj ogólny lub skażenie wody i tunele.

2 Likes

Moje doświadczenie tyczy się ograniczenia prędkości, przy wyborze parametrów autokaru.(miałem ograniczenie na autostradzie do 80 km/h w Polsce) Chociaż chwilowo jest brak konkretnie autokaru.

Problemy z prędkościami mamy zapisane - będziemy się tym zajmować. Jeśli chodzi o ADR to można wybrać każdy kod w ustawieniach pojazdu.