Road Lords Community

Przydatne funkcje które można dodać

Witam. Zainteresowałem się waszą nawigacją i muszę przyznać, że ma bardzo duży potencjał. Jednak jako użytkownik iGo oraz Sygic chciałbym podać wam kilka pomysłów które według mnie bardzo ułatwią i wspompgą pracę na waszej nawigacji.

1. Możliwość dodania punktu pośredniego wybierając miejsce z mapy a nie podając sam adres.
  2. Możliwość wyłączenia kalkulowania trasy na podstawie aktualnego ruchu (czasami nawi tak wytyczy trasę, że głowa mała mimo tego, że ruch jest praktycznie zerowy)
  3. Możliwość podejrzenia dróg przez które prowadzi nas aplikacja i ewentualna możliwość zaznaczenia, że nie chcemy jechać daną drogą tylko chcemy ją ominąć. Przykładowo aplikacja wyznacza odcinek przez drogę którą nie chcemy jechać to po prostu klikamy na nią i dodajemy Omiń i aplikacja kalkuluje nową drogę z pominięciem.

Myślę, że te opcje nie przydadzą się tylko mi ale i również innym bo sam często korzystam właśnie z tych opcji w igo czy też w sygic Truck. Pozdrawiam

Witam,
dziękujemy za opinię!

Punkt 1 -> można wybrać punkt pośredni z mapy, ale nie jest to dostępne w oknie z wyborem trasy. Potem jak przejdziesz do nawigacji tak tam już możesz zaznaczyć punkt pośredni z mapy. O tym, aby było to możliwe w oknie z wyborem trasy cały czas myślimy :slight_smile:
Punkt 2 i 3 zapisałem, to są cenne uwagi, które przekażę dalej.

Pozdrawiam :slight_smile:

Witam.
Używając telefonu do nawigacji praktycznie każdy chciał by oszczędności energii. Fajną opcją było by możliwość wygaszania ekranu gdy do następnego manewru jest jakaś chwila czasu/drogi.

Dobry pomysł, zapisane :slight_smile: dzięki :slight_smile:

Przydałaby się też funkcja sprawdzenia kolejnego manewru.

Zapisane, dzięki :slight_smile:

Ja też chcę zaproponować kilka pomysłów :

1. Dodać w menu zgłoszenia zdarzeń punkt o zamkniętych parkingach
  2. Dodać na mapę znaki zakazu i odwołania wyprzedzania dla ciężarówek. Lepej w takiej formie, jak ograniczenia prędkości

Odnośnie 1 punktu, to możliwość oznaczenia że parking jest zamknięty mamy w dostępności parkingu, można tam to zaznaczyć :slight_smile: O to chodzi?

Punkt 2 zapisałem :slight_smile:

W tym miejscu można zaznaczyć że ten parking zamknięty lub nie istnieje, czyli ja rozumiem że jak to zaznaczę, to usunę ten parking z mapy.
ale są sytuacji, kiedy parking zamknięty czasowo, na kilka dni na remont, lub dla postoju nadgabaryta. I było by dobrze wiedzieć że ten parking istnieje, ale dzisiaj jest zamknięty.
ja to widzę tak, jak podobne do zgłoszenia o kontrolę, jeden zobaczył i zgłosił że zamknięte, inni jadą i potwierdzają, tak czy nie. I wisi tak kilka dni, poky ktoś nie zgłosi że otwarty jest. Lub, kiedy to wiadomo, to w komentarzu zaznaczyć kiedy będzie dostępny. Dziękuję

Wprost przeciwnie, ta funkcja służy do tego żeby zaznaczyć parking, który jest zamknięty czasowo. Aby usunąć parking z mapy należy wejść do edycji miejsca i tam zgłosić go do usunięcia. Niestety, obecnie parkingi takie można zgłaszać, ale z mapy one jeszcze usuwane nie są.