Road Lords Community

Przydatne funkcje które można dodać

Witam. Zainteresowałem się waszą nawigacją i muszę przyznać, że ma bardzo duży potencjał. Jednak jako użytkownik iGo oraz Sygic chciałbym podać wam kilka pomysłów które według mnie bardzo ułatwią i wspompgą pracę na waszej nawigacji.

  1. Możliwość dodania punktu pośredniego wybierając miejsce z mapy a nie podając sam adres.
  2. Możliwość wyłączenia kalkulowania trasy na podstawie aktualnego ruchu (czasami nawi tak wytyczy trasę, że głowa mała mimo tego, że ruch jest praktycznie zerowy)
  3. Możliwość podejrzenia dróg przez które prowadzi nas aplikacja i ewentualna możliwość zaznaczenia, że nie chcemy jechać daną drogą tylko chcemy ją ominąć. Przykładowo aplikacja wyznacza odcinek przez drogę którą nie chcemy jechać to po prostu klikamy na nią i dodajemy Omiń i aplikacja kalkuluje nową drogę z pominięciem.

Myślę, że te opcje nie przydadzą się tylko mi ale i również innym bo sam często korzystam właśnie z tych opcji w igo czy też w sygic Truck. Pozdrawiam

Witam,
dziękujemy za opinię!

Punkt 1 -> można wybrać punkt pośredni z mapy, ale nie jest to dostępne w oknie z wyborem trasy. Potem jak przejdziesz do nawigacji tak tam już możesz zaznaczyć punkt pośredni z mapy. O tym, aby było to możliwe w oknie z wyborem trasy cały czas myślimy :slight_smile:
Punkt 2 i 3 zapisałem, to są cenne uwagi, które przekażę dalej.

Pozdrawiam :slight_smile:

Witam.
Używając telefonu do nawigacji praktycznie każdy chciał by oszczędności energii. Fajną opcją było by możliwość wygaszania ekranu gdy do następnego manewru jest jakaś chwila czasu/drogi.

Dobry pomysł, zapisane :slight_smile: dzięki :slight_smile:

Przydałaby się też funkcja sprawdzenia kolejnego manewru.

Zapisane, dzięki :slight_smile: