Road Lords Community

Road Lords Magyarország

Fórum magyar nyelvben.

Ide kérjük írni a hibákat, visszajelzéseket, tippeket, hasznos ötleteket, stb… mindent ami az alkalmazást illeti. :slight_smile:

Sziasztok! Sajnos Budapest külső kerületeiben nagyon rosszul tervez, útközben is rosszul tervez újra! Jó szándékkal írom, de ez még teljesen használhatatlan. (kamionos verzió)

Szia, ha lehetne akkor kérlek bővebben írd le mi a baj, mi nem jó, hol mutat hibát. :slight_smile:
Milyen telefonon használod? Online térképek vagy letöltötted, navigálás közben interneten vagy?

Hali. Buszra lesznek beállítások majd?

zia! Mindenek előtt mégegyszer, segítő szándékkal írok, tetszik az alkalmazás!
Mi fix hivatalos, legális, szabályos útvonalon járunk. Bpest Jászberényi út43 és Csömör Határ út 3 (P&G) között. Terveztettem vele 40t kamion útvonalat. Kettőt tervezett, Pécel - M0 és Kőbánya - Őrs vezér tér felé. Mindkettő tiltott terület kamionok . Elindultam a valós jó irányba, szinte Alig akart újra tervezni. Ha tervezett is állandóan rosszul. Nem egyszer 3,5t tiltásba vitt volna vagy föld útra is! Küldök két képet amit tudtam csinálni, az egyik képernyőkép a másik pont akkor egy tábláról!

Sok sikert a továbbiakhoz, remélem tudtam segíteni! Üdv, Perge István Huawei P20 ligh

Martin Kovács via Road Lords Forum roadlords@discoursemail.com ezt írta (időpont: 2019. ápr. 18., Cs, 14:50):

Szia, igen, lesznek majd. :slight_smile:

Szia, köszi a visszajelzést, megviszgáljuk. :slight_smile: Ha lehet akkor a képet ide: martin.roadlords@gmail.com :slight_smile: Köszi

Dugó vagy balesetkor nem tervez másik elkerülő útvonalat!

Sziasztok! Adott egy kínai androidos fejegység, amire szintén telepítettem az alkalmazást, sajnos valamiért nem tudom szóra bírni, pedig már manuálisan átmásoltam a voice mappát a telefonról. Ha valaki tud valami megoldást, ne tartsa magába, köszönöm szépen.

Tetszik az app, de ebben az állapotában még használhatatlan. Néhány észrevétel:

• saját helyek nem látszanak a térképen
  • nem lehet útszakaszt kikerülni
  • torlódás esetén nem tervez jobb útvonalat
  • jó lenne egy állandó északi tájolás 2D nézetben
  • elmentett saját helyek nem jelennek meg másik készüléken bejelentkezéskor
  • pontozásnak mi a szerepe?
  • “az útvonal nem számítható ki” ez mi? letöltött térképek és internet kapcsolat esetén.
  • információs tábla felül és az alsó infó (hátralévő idő, érkezési idő, hátralévő táv) lehetne sokkal nagyobb
    Amennyiben ezeket (is) orvosolni tudjátok a legjobb navigációs alkalmazás lesz!
    Üdv: Kozmajani

Az a 27km/h-ás korlátozó tábla kicsit furcsa! De van 68-as is Angliában autópályán…
Ha átállítom mérföldre akkor is ez a tábla jelenik meg.

És nem is jelez, hogy gyorshajtottam! :roll_eyes:

Szia, köszi szépen a visszajelzéseket, a felsoroltból sok dolog olyan, melyen még dolgozni fogunk, szóval nem kell félni. :slight_smile: