Road Lords Community

Sugestie odnośnie użytkowania

Witam, mam kilka sugestii odnośnie użytkowania, po pierwszym tygodniu od ściągnięcia:

• Fajną opcją jest zgłaszanie zdarzeń, ale mam z tym problem, bo ikonki od zgłaszania zdarzeń i ta profilowa są zbyt blisko siebie, 8/10 razy gdy chciałem coś zgłosić klikało mi się w profil nie w zdarzenia, może możnaby było je rozsunąć od siebie nieco
  • brakuje mi w programie bazy fotoradarów, dodawałem swoje, ale ich nie widać na mapie.
  • chciałem dodać miejsce, firmę lub parking, albo nie umiem albo ta opcja mi nie działa.
    Na razie tyle mi przychodzi do głowy. Ogólnie aplikacja fajna, trochę się wykrzacza i ma troszkę problemów z prowadzeniem(np ni z gruchy ni z pietruchy karze skręcać np w pole)- ale to z biegiem czasu pewnie da rady dopracowac. Na razie spoko, ale liczę na więcej. Pozdrawiam.

Cześć.
Odnośnie wyświetlania fotoradarów to może być np kwestia kraju. We Francji zabronione jest używanie takich ostrzegaczy więc aplikacja nie wyświetla nawet po własnym dodaniu.
( Tu bym mógł zaproponować wyświetlane i ostrzeganie powyżej jakiejś prędkości. Np 40 km/h. Poniżej nic by nie było widać i w razie kontroli nic nie widać :smiling_imp:. Opcja może być włączana)

• Odnośnie dodawania np firm. Nie zawsze od razu są widoczne na mapie a raczej żadko. Przyjedziesz za jakiś czas w to samo miejsce i dodany punkt powinien być :grin:
    Pozdrawiam