Road Lords Community

Trasa od hraničného prejazdu Hatě (CZ) do Wien kamiónom a iné

Nazdar, chcel by som upozorniť od mesta Hollabrunn v Rakúsku smerom na Wien (a predpokladám, že aj opačne) sú na mape úseky označené max. šírka 2.2m. Viď foto. Takže navigácia mi nedovolí tadiaľ prechádzať a ťahá ma všade možne naokolo. Tá cesta je prejazdná v pohode, lebo v tých úsekoch sú dva pruhy a len ľavý má 2.2m. TREBA TO OPRAVIŤ čiže vymazať tie obmedzenia.

Ešte jedna vec by ma zaujímala, nedá sa tá modrá navigačná čiara na ceste, po ktorej by som mal isť pri navigovaní asi tak o tretinu stenšiť- zúžiť? Je širšia ako cesta po ktorej idem a rušivo zasahuje do navigovania, lebo niekedy zakrýva križovatky či kruhové objazdy.

Chyba v mape, tu nie je Slovnaft, tam sú svietidlá Jorvik, tam bola pumpa tak pred možno 30 rokmi.
Je presne na druhej strane.

Je už dokončená diaľnica v Poľsku, obchvat okolo mesta Suwalki.
Už som tadiaľ šiel kamiónom.

Ahoj,
ďakujeme za feedback aj fotku. :slight_smile: Čo sa týka zúženia, riešim to s kolegami, čo by sme s tým spravili.
Čo sa týka hrúbky modrej čiary, momentálne s tým nevieme nič urobiť ale máme to poznačené a vrátime sa k tomu až to bude možné. :slight_smile:
Čo sa týka pumpy, tieto dáta sú od TomTomu a oni tam majú chybu, už sme ju nahlásili. :slight_smile: A poĺský obchvat, v ďalšej verzii máp snáď už bude oznčený ako prejazdný. Momentálne máme pár mesiacov staré mapy v používaní, čoskoro prejdeme na mesačnú aktualizáciu máp, takže by sa mali takéto prípady minimalizovať. :slight_smile:

1 Like