Road Lords Community

Zgłaszanie fotoradarów

W opcjach zgłaszania fotoradarów, brakuje wersji przenośnej.
Ikona z opisem “Fałszywy”, do czego ma służyć? Bo nie wiem co autor miał na myśli. Czy do zgłaszania fotoradarów, które z różnych względów są nieaktywne, czy do zaznaczania, tych, które podali inni, a w rzeczywistości nic tam nie ma?

Fałszywy w zamierzeniu miał być taki, który jest ale tylko jako straszak, w sensie nie robi zdjęć :slight_smile: jest tylko informacja o nim, że jest ale de facto nie jest aktywny.

Mobilny radar można znaleźć pod Policją.

Co do fotoradarów. Francja. Strefy radarowe. Pokazuje jako zagrożenie na drodze jest to wprowadzające w błąd. Zmieńcie to na strefy radarowe albo usuńcie i ustali się radary jak są w rzeczywistości. Bo głównie to są radary w stałych miejscach.

Mówiąc strefy radarowe masz na myśli pomiary odcinkowe? Możesz wrzucić jakiś print screen jak to wygląda dokładnie?

Strefa radarowa to ominięcie zakazów prawnych obowiązujących np we Francji w aplikacji “Waze”
Za korzystanie z informacji o dokładnym położeniu urządzeń kontrolnych można być biedniejszym o około 6200 zł. Tak więc zamiast wskazanej lokalizacji fotoradaru Waze ma “strefę kontroli” która zaczyna się kawałek przed fotoradarem i kończy kawałek za fotoradarem.
Komunikat:" wjeżdżasz w strefę kontroli", “opuszczasz strefę kontroli”
Ciekawostką:

Pokazywanie fotoradarów mamy zablokowane we Francji, Szwajcarii i Lichtensteinie. Narazie nie planujemy z tym nic robić. :slight_smile: