Road Lords Community

Zgłoszenia zdarzeń

Mam takie przemyślenie, niewiem czy inni użytkownicy się że mną zgodzą, moim zadaniem opcja zgłoszeń jest za bardzo rozbudowana. Żeby zgłosić jakieś zdarzenie trzeba kliknąć kilka razy by znaleźć opcję, a już zrobienie zdjęciami dodanie komentarza to chyba przesada. Owszem przy zatrzymanym pojeździe jest ok, ale podczas jazdy to niebezpieczne i nieodpowiedzialne. Poza tym zanim znajdzie się opcję kliknie tu i tam a metry przejechane lecą, więc oddalamy się od miejsca które chcemy zgłosić. Wydaje mi się że wystarczy to co jest na pulpicie pod ikoną zgłoszeń, podkategorie są niepotrzebne, ale to jest moje zdanie. Może jakaś dyskusja na ten temat?!

Z jednej strony chcieliśmy zrobić to jak najprościej, ale z drugiej strony na tyle szczegółowo aby kierowcy wiedzieli o jakim dokładnie zdarzeniu jest mowa. Cały czas sprawdzamy jak to wychodzi w praktyce i monitorujemy sytuacje, także być może będziemy robili jakieś poprawki jeśli chodzi o ten temat :slight_smile:

Aby zgłosić odpowiednie zdarzenie niestety trzeba trochę tych klików - uważam ze jest ok z małą uwagą np. brakuje w “Policja” zgłoszenia o kontroli odstępu między samochodami, co jest dla nas bardzo ważne
W tej chwili można tylko tą kontrolę jako Radar kliknąć

Kontrolę odstępów zapisałem, pomyślimy o tym :slight_smile: Dzięki za wskazówkę!